Niezapomniany wieczór

Organizacja wieczoru kawalerskiego nie jest łatwą sprawą. Przede wszystkim świadek Pana Młodego, który jest odpowiedzialny za organizację, zawsze chce, aby wieczór był niezapomniany i niepowtarzalny. Nie jest to łatwe w dobie, kiedy wynajem limuzyny czy stolika w kasynie jest najbardziej popularnym wyborem. Co więc zrobić, jeśli chcemy być naprawdę oryginalni?

Łódź morska

Świetną opcją jest wynajem łodzi morskiej. Wycieczka w zawrotnym tempie po morzu zapewni niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom. Firma Rib-ride specjalizuje się w imprezach na morzu. Jej 3 szybkie łodzie patrolowe są w stanie zabrać jednorazowo 36 osób na pełną wrażeń przygodę. Możemy sami ustalić scenariusz wyprawy, zadecydować, czy wolimy spokojne zwiedzanie portu, Westerplatte, czy kanałów starówki Gdańskiej, czy wolimy poznać pełną moc łódki: wziąć udział w symulacji akcji ratunkowej, czy abordażu. Cała zabawa oczywiście jest bezpieczna – wszyscy uczestnicy musza mieć założony kapok, ewentualnie dodatkowe wyposażenie ochronne. Czy może być coś lepszego dla grupy facetów, jak stanie się na jakiś czas elitarną jednostka wojskową?

Profesjonalna opieka

Oczywiście cała akcja nie jest tylko pokazówką siły łódki. Sternikami są między innymi byli członkowie GROMu i Formozy. Doskonale więc zdają sobie sprawę z przeprowadzanych działań, potrafią podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a przy tym cały czas czuwają nad bezpieczeństwem uczestników http://www.rib-ride.com/imprezy-morskie/. Jeśli chcemy, w pakiecie można dokupić np. lekcje nurkowania. Odbywają się one w wodzie o głębokości do 3m, z profesjonalnym, sprawdzonym sprzętem i wykwalifikowanymi instruktorami nurkowania.

6

Firma zatrudnia także psychologów, którzy są w stanie określić indywidualne predyspozycje każdego uczestnika do konkretnych działań, i rozłożyć zadania podczas akcji tak, aby każdy jej uczestnik czuł się bezpiecznie, i mógł czerpać radość z zabawy w bliskości morza i fal. Jeśli więc planujecie wieczór kawalerski, lub inny wypad w męskim gronie, warto dowiedzieć się więcej o tej formie spędzania czasu.